Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2011-12-29 14:09:11

Senti

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-26
Punktów :   

Co dalej.

Witam.
Mam dla Was dość ważne informacje na temat moich dalszych działań i zamierzeń, co byście byli dobrze poinformowani. Takie jest zadanie administratora. Tak czy siak poniższy tekst powininen co nie co wyjaśnić.

Zmieni się wygląd strony (o zgrozo)!. Jednak nadal będziemy w domu. Co mam na myśli? Strona zmieni się i to znacznie, m.in jej przejrzystość. Sami przyznajcie, że choć nasz serwis ma specyficzny wygląd to i tak jest troszkę nieczytalny, a co za tym idzie mało komfortowy, toteż wujek Senti da z siebie wszystko by to zmienić.

Dlaczego? To pytanie sobie zadajecie. Powodem tych zmian, jest również początek jaki sobie styles.pun.pl mógł wymarzyć. Im więcej userów tym większe wymagania, a ja chcę aby nasz serwis dał z siebie wszystko, zaspakajając Wasze potrzeby.

Aktualne zlecenie oddaje Daroi'emu, mam nadzieję, że podoła, bo ja niestety będę zbyt mocno zajęty. Do tego chcę usprawnić nasze demo, by było jeszcze bardziej wygodne i lepsze wizualnie. Wracając do tematu. Tak, Daroi zajmie się Waszymi problemami (co nie znaczy, że ja nic wgle nie będę robić). Jednak gdy chcę ktoś pomóc i zostać jednym z Designer'ów droga wolna. Wystarczy, że się zgłosi w tym temacie. Chętnie przyjmiemy kogoś do ekipy.

Tiiaaa, więcj a wracam do pracy ^^.

Offline

 

#2 2011-12-29 14:37:03

Shyem

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-21
Punktów :   

Re: Co dalej.

A ja chcę moda, o! :3


"Bo nie ma cię, kiedy moje życie spada w dół
i nie ma cię, kiedy wszystko łamie się na pół,
i nie ma cię, i nie wiem już, gdzie jesteś,
ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby ci serce."

Offline

 

#3 2011-12-29 16:39:14

skiLLED

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27
Punktów :   

Re: Co dalej.

Też chcę Modzika.

Offline

 

#4 2011-12-30 01:43:07

Senti

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-26
Punktów :   

Re: Co dalej.

Konserwacja wstępna zakończona. Nie oznacza to jednak koniec prac. Zmiany wizualne wciąż będą się pojawiać i to na 100% zauważycie. A co się pojawi?

- Nowe Menu. Tak, nie uwierzycie, ale podczas konserwacji było tu menu w JQuery. Niestety byłem zmuszony je wyrzucić przez drobiazg, które zajął mi pół dnia, aż w końcu rzuciłem to w cholerę.
- Rangi Graficzne. Czyli coś czego tak pragniecie. Będą.
- Gazetka. Czaky poprosił mnie o stworzenie gazetki, która zobowiązał się prowadzić. A co tam się znajdzie? Zobaczycie.

Pojawią się jeszcze poprawki kosmetyczne, już mało znaczące.
Planowałem to zrobić podczas konserwacji, lecz nie chciałem przedlużać otwarcia forum.

Dziękuję i dobranoc .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl