Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2013-01-13 13:58:48

Dares

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Punktów :   

"Professional Styles"

Ostatnio wpadł mi do głowy takiż oto pomysł.
Zostałby zrobiony specjalny dział, do którego trafiałyby style zespołu Styles, jednak już typowo profesjonalne i będące niepowtarzalne, czyli jedyne w swoim rodzaju. Odbiegające od wzoru pod każdym możliwym względem, z rozwiązaniami spotykanymi tylko w nim. W wątkach z tymi stylami byłby umieszczany tylko opis i wygląd danego stylu, bez kodu. Ten byłby podawany tylko i wyłącznie zainteresowanym, którzy musieliby zapłacić za niego, nie chodzi mi tu konkretnie o pieniądze. Forma zapłaty byłaby ustalana z Administratorem.

Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2013-01-13 17:44:40

Barbatoss

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-12
Punktów :   

Re: "Professional Styles"

Hmm... Jestem za, pod warunkiem, że te style będą naprawdę "profesjonalne". Co do formy zapłaty wpadłem też na taki pomysł (nie będę zakładał oddzielnego wątku, to tak przy okazji ^^) żeby stworzyć forumową walutę. Ostatnio narzekałeś na chatcie, że userzy są nieaktywni, rejestrują się tylko by pobrać styl. Gdyby wprowadzić taką walutę za różnego rodzaju forumową aktywność (np. za napisanie określonej liczby postów dostajemy X waluty, za wrzucenie własnego stylu itd...) Za tę walutę można byłoby kupować te profesjonalne style. Dodatkowo można byłoby dokupować walutę za prawdziwe pieniądze A żeby to miało jakiś sens te najbardziej profesjonalne style możnaby określić taką ceną, że mimo wszystko dokupić walutę będzie trzeba. Myślę, że ten sposób wpłynąłby nie tylko na jakiś zarobek dla autorów, ale także zwiększyłby aktywność na forum //To tylko moje skromne zdanie, zrobicie co uważacie za słuszne ^^//

Offline

 

#3 2013-01-13 20:05:54

Dares

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Punktów :   

Re: "Professional Styles"

Jeśli chodzi o tą walutę, to może lepiej niech wyrazi swoją opinię więcej użytkowników.

Offline

 

#4 2013-01-15 23:15:41

Shyem

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-21
Punktów :   

Re: "Professional Styles"

Co do tej waluty to mam pomysł. Wystarczy, że każdemu "wyczyścimy" reputację. Potem z noofa weźmiemy kod na "warny zamiast reputacji". (banner noofa już mamy wstawiony, więc nie powinno być problemu). I zamiast słowa "WARNY" ustawimy "$tyles", czy inną nazwę waluty.


"Bo nie ma cię, kiedy moje życie spada w dół
i nie ma cię, kiedy wszystko łamie się na pół,
i nie ma cię, i nie wiem już, gdzie jesteś,
ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby ci serce."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki kermi wrocław https://carpetcleaningformby.weebly.com