Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2013-01-09 21:00:08

Zevran

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-09
Punktów :   

Harry Potter Style

Wpadłem na pomysł, aby założyć forum dyskusyjne na temat Harry'ego Pottera. Mam pewien problem, ponieważ w ogóle nie znam się na grafice i bardzo się ucieszyłem, gdy doszła do mnie wiadomość o reaktywacji styles.pun. Bo teraz chyba pomożecie, nie? ;p

Belki: uważam, że dobre forum powinno mieć belki, ponieważ ładnie się prezentują i upiększają wygląd. Chcę, aby strona miała ciemne odcienie, więc niech w takich kolorach będzie też belka. Może być wysoka, albo ta standardowa, normalna.

Tło: 700x300 wydaje mi się najodpowiedniejsze. Obojętnie, czy będzie jedna postaci, czy więcej. Ważne, aby aby nie było kolorowe.

Mam nadzieję, że pomożecie, bo pomysł z tym forum chodzi po mojej głowie od dłuższego czasu. Pozdro!

Offline

 

#2 2013-01-09 21:03:36

Shyem

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-21
Punktów :   

Re: Harry Potter Style

Tło 700x300? Czy to żart?:d Toż to będzie malutkie i na każdym ekranie będzie się powtarzać! To ma być forum dyskusyjne, tak? Więc wolisz taki prosty, bardzo prosty styl, czy może bardziej zaawansowany?


"Bo nie ma cię, kiedy moje życie spada w dół
i nie ma cię, kiedy wszystko łamie się na pół,
i nie ma cię, i nie wiem już, gdzie jesteś,
ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby ci serce."

Offline

 

#3 2013-01-09 21:08:01

Zevran

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-09
Punktów :   

Re: Harry Potter Style

Kurrde pomyliłem! ;d
Z tym "700x300" chodziło mi oczywiście o logo xD Chociaż nie wiem, czy taki rozmiar jest w porządku, więc jak nie to mów od razu ^^. Nie wiem co masz na myśli mówiąc zaawansowany, ale chyba wolę prostszy ; D

Offline

 

#4 2013-01-09 21:13:30

Shyem

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-21
Punktów :   

Re: Harry Potter Style

Prosty, czyli taki test9 z innymi belkami, tłem i ikonkami. A zaawansowany - pozamieniane różne tła itp. A "logo", czyli header w test9 powinien mieć szerokość 788px, ew. 787px. Jaka jest/będzie nazwa forum? Bo nie wiem, jaki napis dać na headerze.


"Bo nie ma cię, kiedy moje życie spada w dół
i nie ma cię, kiedy wszystko łamie się na pół,
i nie ma cię, i nie wiem już, gdzie jesteś,
ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby ci serce."

Offline

 

#5 2013-01-09 21:15:46

Zevran

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-09
Punktów :   

Re: Harry Potter Style

Taa, właśnie o taki prosty mi chodzi, z test9. Nie znam dokładnych rozmiarów, mam nadzieję że jest tak, jak mówisz. hpforum.pun.pl.

Offline

 

#6 2013-01-10 10:55:56

Exemu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-26
Punktów :   

Re: Harry Potter Style

Tło na mój ekran 1280x1024 :]
KLIK

Ja mam taki ekran, więc wybrałem to tło

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plRowy hotel hydraulik warszawa