Ogłoszenie

Korzystając ze styli oferowanych przez serwis styles.pun.pl, jesteś zobowiązany do umieszczenia któregokolwiek bannera stąd.

Proszę cierpliwie czekać na wykonanie zleceń.
Trwają prace nad Naruto Full Style.

Partnerzy


#1 2011-11-27 17:25:40

Senti

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-26
Punktów :   

Coś od siebie - co i jak.

Wchodząc na to forum pewnie chcielibyście się najpierw dowiedzieć co i jak. W tym temacie to zrobię.

Styles.pun.pl to strona poświęcona kompozycjom/skórkom, czy też nakładkom na punbb, a bardziej na pun.pl. Znajdziecie tu style stworzone przeze mnie, oraz innych - z zachowaniem praw autorskich, tak, aby nie było nieporozumień.

Zawsze lubiłem tworzyć kompozycje, sprawiało mi to radość i satysfakcje. W końcu kliknęło coś w głębi i umysłu, co spowodowało narodzenie pomysłu z założeniem tego forum.

Podziękowania należą się w sporej mierze Łukaszowi, bo to z jego strony wziąłem masę skryptów. Jego strona noof.pun.pl to naprawdę pomocna dłoń dla laików, czy też nawet osób, które siedzą w tym dłużej. Od niego zawsze dostaniecie pomoc.

Może przy odrobinie szczęścia styles.pun.pl się rozkręci, dzięki czemu stworzymy bardzo fajny serwis udostępniający masę ciekawych kompozycji dla pun.pl. Sukces w głównej mierze zależy od was, totez liczę na was niezmiernie.

Nie zdziwcie się, jeżeli tworzycie skórki dla punbb, a ta się znajdzie u Nas. Musiała być co najmniej dobra - tak więc jest się z czego cieszyć. Poza tym zachowujemy pełne prawa autorskie, nie kradniemy czyichś skórek, nie na tym rzecz polega.
Pamiętajcie, że wszystkie tutaj kody należy wrzucać do Modyfikacji CSS! Dzięki temu wasza stronka będzie chodziła szybciej i płynniej, a cały kod css. załaduje się o wiele szybciej bez zbędnego czekania.

Tyle ode mnie, życzę miłego pobytu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl